Bio-Medica Wadowice

Diagnostyka

– DIAGNOSTYKA METODĄ DR R.VOLLA i Schimella-  odbywa się na najwyższej jakości aparaturze , która posiada Europejski Certyfikat dla Urządzeń Medycznych/ IMEDIS
Możliwości diagnostyczne aparatury: test SGD, EAV, WRT, w zakresie diagnostyki poszczególnych narządów i układów. Wykrywanie patogenów o nadmiernym przemnożeniu: bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty i pozostałe obciążenia -jako przyczyny problemów zdrowotnych.

– DIAGNOSTYKA BIOREZONANSOWA – na zaawansowanym technologicznie skanerze diagnostycznym M M1. Możliwości diagnostyczne: ocena stanu czynnościowego i energetycznego poszczególnych narządów i/lub tkanek wraz z występującymi patogenami (anatomiczne, czynnościowe, histologiczne, energetyczne, zaburzenia i zmiany chorobowe w narządach- Vega Test – Test Wegetatywny – rezonansowy –( zamknięty i otwarty)

-BADANIA WYKRYWAJĄCE METALE CIĘŻKIE W ORGANIZMIE oraz stan przyswajania mikroelementów i witamin

Badania powyższymi metodami są stosowane przez rzesze ponad 30 tysięcy lekarzy w klinikach, szpitalach i centrach medycznych w wielu krajach Europy m.in. Niemcy, Austria, Szwajcaria, Anglia także Japonia i Rosja . W Rosji badanie metoda dr Volla na aparaturze Imedis odbywają się w każdym szpitalu, a produkcja aparatury finansowana jest przez państwo/ w Niemczech, prywatne kasy chorych refundują testy biorezonansowe/.

W naszym Centrum badania wykonują magistrowie biologii, którzy przeszli dodatkowo certyfikowane kursy i szkolenia z zakresu tych badań.
Badanie polega na wykorzystaniu jednego lub kilku reprezentatywnych punktów BAP (biologicznie aktywne) na dłoni osoby badanej i precyzyjne sczytanie patologicznych częstotliwości za pomocą aktywnej sondy lub zastosowanie bioinduktorów, by uzyskać informację o funkcjonowaniu poszczególnych organów i układów, a także wykrycie obecności bakterii, wirusów, grzybów czy pasożytów, które maja istotny wpływ na stan naszego zdrowia.
Podczas badania przez punkt BAP wprowadza się modelowe markery elektromagnetyczne z bazy selektora diagnostycznego aparatury diagnostycznej IMEDIS. Markery – to preparaty testowe zapisywane w formie cyfrowej częstotliwości – swoistej dla poszczególnych bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów. Marker patogenu przebiega po zamkniętym elektrycznym łańcuchu – od biernej elektrody przez organizm do elektrody aktywnej. Jeśli w organizmie człowieka występuje patogen, o takiej samej częstotliwości jak testowany marker, powstaje zjawisko rezonansu – nałożenia fal i spadek przewodnictwa elektrycznego.
Badanie jest całkowicie bezpieczne, bezinwazyjne, bez przerywania ciągłości tkanki, także bezbolesne (świetnie tolerowane przez dzieci).
UWAGA:
Diagnostyka tymi metodami pozwala wykryć przyczyny zaburzeń i schorzeń, które mogą być nieuchwytne w standardowych badaniach, jeszcze na etapie przedklinicznym. Uważa się że jest to najdokładniejsza metoda wykrycia krętka borelii i koinfekcji oraz pozostałych patogenów(dokładność testu do 95%). Czas trwania testu – minimum godzina/ w zależności od ilości obciążeń/.

Wyniki testów metoda dr R.Volla i Schimella nie są diagnozami w rozumieniu medycyny akademickiej. Niemniej wyniki mogą być pomocne dla lekarzy w znalezieniu przyczyn poszczególnych dolegliwości, czy schorzeń.